LEMELE – Vanavond rond tien over acht werd er een binnenbrand gemeld bij een woning aan de Dennenhoekweg in Lemele. Waarschijnlijk vanwege de rieten kap van de woning werd er meteen middelbrand van gemaakt. Dit zorgde ervoor dat de brandweer van Lemelerveld en Ommen, en de hoogwerker van Hardenberg direct werden opgeroepen.
Medewerkers van zaal Dijk zagen vonken uit de schoorsteen van de tegenover zaal Dijk gelegen woning komen. Hierop hebben zij de brandweer gebeld, en zijn gewapend met een ladder en een brandblusser er naartoe gegaan. Ze klommen hierop het dak op, en probeerden te blussen. Ondertussen werden ook de niets vermoedende bewoners gewaarschuwd, die zelfs nog tv aan het kijken waren.
De inmiddels groots gearriveerde brandweer heeft na geblust en een controle uitgevoerd. De tweede uitruk van Lemelerveld kon onverrichter zake vrijwel direct terugkeren. De hoogwerker van Hardenberg werd wel opgesteld, maar hoefde ook niet ingezet te worden. Aanwezig waren 4 tankauto spuiten, 1 hoogwerker, 1 Officier van Dienst brandweer en enkele politie wagens.
Voor zover bij ons bekend was er weinig schade, maar mag de open haard voorlopig niet meer gebruikt worden.
Foto 1/23 - 100_3678.JPG

Middelbrand bij woning in Lemele

Geen reacties op “Middelbrand bij woning in Lemele”