RAALTE – De winnaar van het Junior Songfestival sloot vanmiddag met een spetterend optreden de kinderolympiade af op het stoppelveld in Raalte. Honderden kinderen stonden om 16:00 uur al klaar voor het optreden van Ralf.
De DJ draaide verzoekplaatjes voor de kinderen, want het optreden dat om precies 16:00 uur gepland stond begon namelijk iets later als gepland. Dit omdat de dansers van Ralf, die hem met zijn nummers op het podium visueel ondersteunen, namelijk nog in de file stonden, en hierdoor niet meer op tijd in Raalte konden komen.
Gelukkig had Ralf Mackenbach daar een leuke en spontane oplossing voor. Per nummer werden er een aantal kinderen uit het publiek gehaald en zij konden met hem mee dansen op het nummer: “Click Clack”. Om 16:30 uur was het optreden afgelopen.
Foto 1/19 - sg1l0584_(medium).jpg

Stöppelhaene: Ralf Mackenbach sluit olympiade af in Raalte
.jpg)

Heey lekkertje,
Iove you.
je was echt super leuk en goed in Raalte.
Je nieuwe cd echt super leuk.
Ik ga op vakantie dus ik kan niet meer naar al je liedjes luisteren.
Maar ik ga.
Dikke smak zoenen van je aller grootste fan Borko.
Heey
Zou je nog eens naar Raalte toe willen komen?
Alleen wel met je dansers.
Mijn beste vriendin Marieke zou dat ook zo graag willen.:mrgreen:
Groetjes Borka.
PS: ik ben ook borko vanhier boven.