RAALTE – Komende week is het 1001 Markten Festival. Tijdens de herfstvakantie (vanaf zaterdag 24 oktober aanstaande) doen 186 markten uit 123 gemeenten mee met dit festival. Ook de woensdagmarkt in Raalte doet mee aan dit festival.
Activiteiten
Op de markt loopt een onbekend persoon die euro’s uitdeelt aan kopende klanten/bezoekers van de markt. Verder zijn voor de kinderen een clown en een springkussen aanwezig. Er worden ballonnen uitgedeeld en je kunt meedoen aan een landelijk gratis SMS- spel. Hiermee is een stoere boodschappenfiets of gratis shoppen op je eigen markt te winnen.
Nieuwe opstelling kramen
Het herstraten van het gedeelte van de Domineeskamp waar de markt wordt gehouden, is grotendeels klaar. De standplaatshouders hebben besloten dat de kraamopstelling te wijzigen. Door die wijziging in de opstelling wordt de markt compacter en gezelliger.