Auto glijdt in sloot op de N348 in Dalmsholte

dsc_2004.jpgDALMSHOLTE – De brandweer van Ommen en Lemelerveld zijn even na 20:00 uur opgepiept voor een ongeval op de Deventerweg N348. Wegens de hevige sneeuwval hadden de brandweer, politie en ambulance grote moeite het ongeval te bereiken. De brandweer van Lemelerveld was als eerste ter plaatse en verleende eerste hulp en zorgde voor een goede doorstroming van het overige verkeer

Door de hevige sneeuwval en het slechte zicht was een bestuurder de macht over het stuur verloren. Doordat de weg glad was kwam de auto niet meer op tijd tot stilstand en belande met een klap in de naastgelegen sloot.

De brandweer kon de bestuurder -zonder te knippen- uit de auto halen en overdragen naar een gereedstaande ambulance.  De bestuurder is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Het voertuig is door een bergingsdienst uit de sloot getrokken en afgevoerd.

Deze foto in origineel formaat ontvangen? Neem daarvoor contact met Regio Salland op...

Foto 1/4 - dsc_2003.jpg


laden...
Foto: Robin Duteweerd © Regio Salland

Geen reacties op “Auto glijdt in sloot op de N348 in Dalmsholte”


  1. Nog geen reacties: reageer nu als eerste...

Reageer op dit artikel

Let op: Verouderd bericht
Dit bericht is momenteel 2 jaren, 4 maanden en 20 dagen oud.



Reactie :mrgreen: :smile: :neutral: :mad: :twisted: :sad: :arrow: :shock: :???: :cool: :evil: :grin: :oops: :razz: :roll: :wink: :cry: :eek: :lol: :idea: :!: :?:




+