DALFSEN – Vanavond even over zeven werden de brandweerlieden van Dalfsen en Heino, en een hoogwerker van Zwolle opgeroepen voor een schoorsteenbrand bij een boerderij met rieten kap aan de Heinoseweg bij Dalfsen.
Dagelijks archief: zaterdag 22 november 2008
Sinterklaas nu ook met boot in Wijhe gearriveerd
WIJHE – Sinterklaas en zijn pieten kwamen vanmiddag tegen 13:30 uur aan op de Loswal in Wijhe. Vele mensen hadden de kou getrotseerd en waren naar de loswal in Wijhe gekomen. Na het aanmeren van de pakjesboot aan de Loswal gingen de pieten richting het gemeentehuis.
Een kijkje bij Sinterklaas en zijn pieten in Heino
HEINO – Vanaf halverwege de middag was het in Heino mogelijk een bezoekje te brengen een Sinterklaas en enkele pieten. Hierbij konden gelijk tekeningen en verlanglijstjes worden afgegeven. Vele kinderen (en ouders) maakten gebruik van deze mogelijkheid.
Dodelijk ongeval op N348 bij Wesepe
WESEPE – Vanochtend omstreeks tien voor acht is een 24-jarige man uit Fluitenberg verongelukt bij een ongeval op de Raalterweg/N348 nabij Wesepe. De man reed in een bestelbus en raakte -vermoedelijk vanwege het gladde wegdek- in de slip, en botste frontaal op een tegemoetkomende vrachtwagen.



