RAALTE – Grote carnavalsresidenties in tenten zijn beneden de grote rivieren niet ongebruikelijk, maar in Oost-Nederland wel. Met de bouw van een imposante tijdelijke ‘Stöppelburcht’ in het hartje van Raalte voor maximaal 3500 carnavalsvierders heeft Carnavalsvereniging de Stöppelkaters daarmee een heel bijzondere primeur tijdens het komende carnaval van 21 t/m 24 februari.
Dagelijks archief: dinsdag 10 februari 2009
Getuigen gezocht: Meerdere autoinbraken in Liederholthuis
Koelewijn geëerd door ‘Pater Moeskroen’ in het Hoftheater
RAALTE – Op vrijdag 13 en zaterdag 14 februari geven de heren van Pater Moeskroen in het Hoftheater in Raalte een eerbetoon aan de grondlegger van de Nederlandse Rock ‘Roll, Peter Koelewijn. Een feel-good-show met veel lol, veel vaart en muzikale verrassingen.
Politie waarschuwt voor loslopende jonge koe in Luttenberg
LUTTENBERG – Afgelopen zondagavond kreeg de politie melding dat er een ontsnapte jonge bruine koe met horens rondliep ter hoogte van de Elskampweg in Luttenberg. Buurtbewoners hebben geprobeerd het dier te vangen en hebben de koe in een schuur weten te leiden. Echter de koe, die erg wild was, liet zich niet vangen en rende een naastgelegen maïsveld in.
Vijf jongens aangehouden voor baldadig gedrag in Raalte
RAALTE – De politie heeft maandagavond (9 januari) vijf jongens uit Raalte van 14 en 15 jaar aangehouden voor baldadig gedrag. De afgelopen weken kreeg de politie meldingen binnen van automobilisten van wie de auto bekogeld zou zijn door vier of vijf jongeren op de kruising Zwolsestraat/Hofstedelaan/Berkenlaan in Raalte. Na onderzoek konden de vijf jongens worden aangehouden.

