Beveiliger gewond aan been door vuurwerk

Politie LogoDALFSEN/HARDENBERG – Vanochtend rond 5.50 uur werden op de Hessenweg in Dalfsen twee mannen aangehouden. Eén van hen had ruim een half uur eerder vuurwerk afgestoken voor een horecagelegenheid aan de Jan Weitkamplaan in Hardenberg. Een beveiligingsmedewerker had dat vuurwerk tegen zijn been gekregen waardoor hij een open wond op liep.

Lees verder »

Aangehouden voor hennepkweek

Politie LogoOMMEN – Een 39-jarige man uit Ommen is vrijdagmorgen, 28 december, aangehouden voor illegale hennepteelt. In zijn garagebox aan de Vuurdoornstraat werd een hennepkwekerij aangetroffen met 149 planten en de gebruikelijke groeiapparatuur.

Lees verder »

Carbid schieten toegestaan in gemeente Olst-Wijhe

melkbusschieten-carbidschieten.jpgOLST-WIJHE – Carbid schieten in de gemeente Olst-Wijhe, dat kan dit jaar. Van 31 december 10.00 uur tot nieuwjaarsdag 02.00 uur mag in de open lucht carbid geschoten worden. Er zijn wel een aantal voorschriften waaraan je je moet houden, dit om te zorgen dat het carbid schieten veilig gebeurt en de omgeving er niet te veel overlast van ondervindt.

Lees verder »