RAALTE – Bij het kruispunt van de N348 met de Drosteweg en de Westdorplaan in Raalte is vanochtend rond 8:45 een vrachtwagen gelagen met varkens op een auto gebotst.
De automobilist kwam vanuit Raalte (Westdorplaan) en wilde oversteken richting de Drosteweg. De vrachtwagen kwam vanaf rechts (richting rotonde Wijheseweg).
De vrachtwagen kon niet meer op tijd stoppen en raakte de auto. Deze kwam meters verderop, bij een tankstation, tot stilstand. De bestuurders hoefden enkel ter plaatse door ambulancepersoneel te worden onderzocht.
Mogelijk heeft een van beide bestuurders door het rode verkeerslicht gereden. De Verkeers Ongevallen Analyse heeft dan ook enige tijd ter plaatse onderzoek gedaan. De brandweer van Raalte werd even later nog opgeroepen om te assisteren bij het schoonmaken van het wegdek.


