N337 bij Wijhe weer geopend voor het verkeer - Foto: Jasper Hutten
Foto: Jasper Hutten

N337 bij Wijhe weer geopend voor het verkeer

WIJHE – Vanaf 5 september is hard gewerkt aan het aanleggen van een rotonde op de Rijksstraatweg/Raalterweg/afslag Loswal en is er groot onderhoud gepleegd aan de N337 vanaf de nieuw aangelegde rotonde tot aan het spoor bij Herxen. De werkzaamheden waren zaterdag 24 september om 15:00 uur afgerond.

Daarmee komen de omleidingen te vervallen en is er een eind gekomen aan de eerste fase van de herinrichting Raalterwegzone/Loswal.

Nu de eerste fase (fase A) is afgerond kan ook worden gestart met fase B. Dat omvat de aanleg van de Raalterweg vanaf de Van Nahuijsstraat tot aan de spoorwegovergang. Daarmee wordt gestart op maandag 3 oktober.

Omleidingen tijdens fase B
Het centrum van Wijhe blijft bereikbaar via het bedrijventerrein De Enk en Molenbelt en daarna rechtstreek vanaf de Rijksstraatweg via (nieuwe bestrating) Raalterweg en de Van Nahuisstraat-Molenstraat. Hiervoor worden routeringborden geplaatst.

Buslijn 161 tijdens fase B
Buslijn 161 van Syntus rijdt vanaf 26 september 2011 tot einde van dit jaar niet via de Raalterweg in Wijhe, maar rijdt vanaf de Rijksstraatweg naar de Omloop tot de Raalterweg en keert op rotonde om en rijdt terug via De Omloop naar de Rijksstraatweg. De halteplaatsen aan de Raalterweg zijn gedurende deze periode buiten gebruik voor lijn 161. U kunt gebruik maken van de volgende opstapplaatsen:

– De Enk (bij tankstation Van Gelder)
– De lange Slagen (sportvelden)
– Zandhuisweg (woonwijk Noorder Koeslag)
– Boerhaar (ter hoogte van afslag met de Grutto)

Buurtbus Wijhe-Raalte
De buurtbus (lijn 563) rijdt i.v.m. de werkzaamheden ook een andere route. Wilt u weten hoe de buurtbus rijdt? Kijk dan op de website van de buurtbus zelf: www. buurtbuswijheraalte.nl onder ‘nieuws’. Daar vindt u de laatste informatie van hun aangepaste route.

Informatie en vragen
Heeft u vragen of wilt u graag meer informatie over de herinrichting van de Raalterwegzone, dan kunt u terecht op onze website, waar u zich ook kunt opgeven voor de nieuwsbrief over de herinrichting van de Raalterwegzone/Loswal. Ook kunt u contact opnemen met Teun Westrik. U kunt hem bereiken via emailadres: teun.westrik@tauw.nl. De platte kerk in Wijhe is deels betrokken als bouwkeet, waar de opzichter zich bevindt tijdens de werkzaamheden.

Foto's 4
N337 bij Wijhe weer geopend voor het verkeer - Foto: Jasper Hutten
Foto: Jasper Hutten
N337 bij Wijhe weer geopend voor het verkeer - Foto: Jasper Hutten
Foto: Jasper Hutten
N337 bij Wijhe weer geopend voor het verkeer - Foto: Jasper Hutten
Foto: Jasper Hutten
Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *