Maaike bij sing-off: ‘lachend’ door naar halve finales…

maaike_close-up2.jpgRAALTE – Raalter Maaike was vanavond bij de ‘sing-off’ van So You Wannabe a Popstar te zien. Ze moest daar strijden tegen Sherilyn om een plaats in de halve finales van volgende week.

Maaike zong opnieuw het nummer Get the party started van Pink. Dit keer ging ze minder dansen en meer letten op de zang. De jury vond dat het dit keer ‘niet beter ging’, ‘niet spectaculair’, ‘wel wat beter’, maar ‘een enorm vocaal talent’, ‘verkeerde nummer voor jou’, ‘ik hoop dat je volgende week er nog bijzit’. ‘Niet voor niks had Maaike al vele negens en tienen gekregen!’.

‘Blijven lachen’ was het commentaar van Jeroen; en dat heeft ze dan ook, met enige moeite, goed gedaan.

Van de jury dachten Henkjan, Maurice, Babette en Marc allemaal dat Maaike doorging; vooral omdat Sherilyn nog zo erg jong is, dat als ze 18 is er ook nog wel komt. Voor Maaike is echter nu de tijd al rijp.

Totaal stemde er 57.4% van de stemmers op Maaike, en dat was genoeg om door te gaan.

Volgende week vrijdag, de halve finales van So You Wannabe a Popstar met Maaike. Het wordt steeds spannender, wie denkt u dat So You Wannabe a Popstar gaat winnen? Laat het weten via de nieuwe poll:

[poll=3]

maaike_close-up2.jpg

Artikel delen:
Reacties 2
  1. Maaike blijf jezelf en doe wat Jeroen jou heeft gezegt blijf lachen.
    De jury spreekt niks anders als lof over jou.
    Dus jij bent DE NUMMER EEN.

  2. Blijf lachen en niet zo streng kijken op TV en zing je eigen lied waar je goed in bent dan kom je er wel hoor.
    VEEL SUCSES MAAIKE

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *