RAALTE – Vanwege een mogelijke inbraak in een woning in Raalte heeft de politie om 17:00 uur een Burgernet-actie gestart. Vier personen worden gezocht, twee mannen en twee vrouwen.
Rond half vier of kort daarvoor was het viertal betrokken bij een woninginbraak in Raalte. Deze personen zijn vermoedelijk vertrokken met een groene, oud model Mercedes, met het kenteken GG-21-930. Dit betreft een witte kentekenplaat met zwarte letters.
De auto is vanuit de omgeving Korenstraat in de richting van de Westdorplaan gereden. Mogelijk zijn de personen momenteel in de omgeving van de Stationsstraat, Korenstraat en Kerkstraat in Raalte.
De vier personen, twee mannen en twee vrouwen, hebben allen een getinte huidskleur, donker haar, en de leeftijd rond de 30. Een van de mannen droeg een wit overhemd of t-shirt, een zwarte jas en heeft een paardenstaart tot midden op de rug.
Als u deze personen heeft gezien, of het voertuig heeft gesignaleerd, dan wordt u verzocht contact op te nemen met de politie. Bellen kan naar 0800-0011.
