HEINO – Vanavond rond half zeven raakte een auto total loss bij een ongeval op de N35 tussen afslag Heino-Zuid en restaurant Jan Steen. Nadat enkele auto’s bij het kruispunt groen licht kregen, reden de auto’s richting Raalte.
Na het kruispunt volgt een invoegstrook, waarbij de twee rijstroken samen gaan tot één. Een auto op de linker rijstrook zou op het laatste moment hebben ingevoegd naar rechts, waarna een andere auto op deze rechter rijstrook met de voorkant de achterkant van de eerste auto raakte.
De bestuurder raakte de macht over het stuur kwijt en kwam in de berm op de zijkant tot stilstand. Wonderwel kon de bestuurder zelf uitstappen. Na controle door ambulancepersoneel bleek dat deze man geen verwondingen had overgehouden aan het ongeval.
De exacte toedracht van het ongeval heeft de politie in onderzoek. Van de N35 was enige tijd de weghelft richting Raalte afgesloten voor verkeer. Een berger heeft de auto uit de berm getrokken en meegenomen.














