Serious Request Concert brengt €2803,65 op - Foto: Redactie RS
Foto: Redactie RS

Serious Request Concert brengt €2803,65 op

RAALTE – Tijdens het uitverkochte Serious Request Concert, op zondag 15 december in het HOFtheater, is er €2803,65 opgehaald voor de landelijke actie ‘Let’s clean this shit up’ van 3FM’s Serious Request. Het Serious Request Concert werd dit jaar voor het eerst georganiseerd dankzij een samenwerking tussen Hans Groen en HOFinSalland. Aan het Serious Request Concert hebben veel muzikale talenten uit Raalte en omgeving meegedaan.

Kinderkoor Discover zorgde bij binnenkomst en in de pauze voor een gezellige kerstsfeer in de foyer. In het eerste deel van het concert bracht een aantal jonge Raalter musici emotionele, maar ook swingende (kerst)nummers ten tonele, geschreven door Hans Groen en Ton van der Toom. Het enthousiaste kinderkoor, dat speciaal is samengesteld voor het Serious Request Concert, zong nummers die een originele kijk gaven op de Kerst. Vlak voor de pauze maakte Sportwinkel Ready Raalte bekend dat Koen Bosch namens hen meedingt voor een basisplaats in het 3FM Serious Request Voetbalteam. Daarnaast mocht het publiek bieden op een huiskamerconcert van Koen Bosch. Bieden kan overigens nog steeds in de winkel van Ready Raalte. Het gehele bedrag gaat naar Serious Request.

In het tweede gedeelte van het concert zorgde het popkoor ‘MuSing’ voor een muzikaal spektakel. Tot slotte maakte Koen Bosch zijn opwachting met zijn zelfgeschreven nummer ‘Klein maar fijn’, waarna hij van het publiek een staande ovatie kreeg. Het concert werd afgesloten met een grote finale met alle optredende artiesten.

Aan het eind van het concert werd een tussenstand van de opbrengst bekend gemaakt, namelijk € 2450,00. Het totaalbedrag van € 2803,65 werd na afloop berekend en komt voort uit een deel van de kaartopbrengst (75% van de entreeprijs), € 0,50 per consumptie en de vele giften die het publiek in de donatiebox hebben gedaan. Zowel de artiesten, organisatie als het publiek kijken terug op een zeer geslaagde middag!

 

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *