RAALTE – In Raalte werd vandaag voor de derde keer Leontien Lediesride verreden. Ongeveer 5000 deelnemers fietste een route van 35 of 65 kilometer vanuit Raalte door onder meer Heeten, Luttenberg en Heino.
Het evenement is een initiatief van oud-wielrenster Leontien van Moorsel. Haar doel met het evenement is om veel vrouwen op een leuke en spontane manier aan het bewegen te krijgen. De fietstocht startte tussen 10.30 en 11.30 uur in het centrum van Raalte op de Domineeskamp.
Voorafgaand aan de fietstoertocht was er zaterdagavond de ‘Ladies Run’ in Raalte. Bijna 300 deelnemers renden over een parcours van 10 kilometer door de straten van Raalte. Voor het eerst mochten ook mannen meedoen aan het evenement.






