Uitstel stort onderwaterbeton bij Dunantblok

dunantblok.jpgHELLENDOORN – Het storten van het onderwaterbeton bij het Dunantblok in Hellendoorn laat iets langer op zich wachten dan de bedoeling was. Het storten van het beton zou vandaag (10 juni) van start gaan. Maar er is nog een aanvullend onderzoek nodig naar de onderwaterbetonconstructie, waardoor dit uitstel nodig is.

Vervolgens moet de stort opnieuw worden ingepland. Het is nog niet bekend wanneer de stort nu plaats gaat vinden.

Het centrumplan van Nijverdal krijgt een aantrekkelijk en bruisend hart waar wonen, werken, winkelen en recreëren ontspannen goed samengaan. Het project Dunantblok is net als het Huis voor Cultuur en Bestuur onderdeel van het centrumplan van Nijverdal. Het Dunantblok geeft een kwaliteitsimpuls aan het winkelcentrum. De middenstand heeft hier de mogelijkheid om op een kwalitatief uitstekende locatie zich verder te ontwikkelen. Door te bouwen in het hart van Nijverdal komt er nog meer levendigheid in het centrum.

In totaal komen er 105 appartementen in het Dunantblok met een aparte parkeergarage met 96 parkeerplaatsen voor de bewoners van de appartementen. Op de begane grond is ruimte (circa 3.600m²) voor commerciële functies, zoals winkels, horeca en dienstverlening. De openbare parkeerkelder onder het complex krijgt 256 parkeerplaatsen. De gemeente Hellendoorn bouwt de parkeerkelder. De combinatie Vof Centrum Nijverdal (waarin vertegenwoordigd Synchroon Ontwikkelaars en Ter Steege Vastgoed Rijssen) ontwikkelt en bouwt de winkels en appartementen.

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *