Bekeuringen voor baldadige jongens in Heino

Politie LogoHEINO – In de nacht van vrijdag (19) op zaterdag (20 september) heeft de politie door de inzet van een buurtbewoner vier jongens kunnen bekeuren voor het plegen van vandalisme. Rond 0.20 uur kreeg de politie de melding dat vier jongens bielzen op de Korenbloem in Heino hadden gegooid en dat daar al een auto tegenaan was gereden.

Inmiddels had de melder de bielzen weggehaald en was achter de vier jongens aan gegaan. Toen de politie op zoek ging naar de jongens kwam de melding dat dezelfde jongens een voetbaldoel op het Wilgenroosje hadden gegooid. Daar aangekomen zag de politie twee jongens wegrennen.

Zij konden staande worden gehouden en even later meldden zich ook de andere twee. De jongens verklaarden de spullen op de weg te hebben gegooid uit baldadigheid. Zij hebben de spullen teruggelegd en kregen een bekeuring.

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *