Grote mountainbiketocht in Hellendoorn

mountainbike.jpgHELLENDOORN – Op zaterdag 11 oktober zal de Kokkiebikes ATB veldtoertocht worden gehouden. Op zondag zou tevens een officiële mountainbikewedstrijd onder de naam Hellendoorn Classic gehouden worden. Deze beide evenementen zullen zijn op de Hellendoornseberg.

De route is in overleg met Staatsbosbeheer en diverse andere grondeigenaren uitgezet en zal met de diverse hoogteverschillen, die er zijn op de Hellendoornseberg en omgeving zijn, een flinke uitdaging zijn voor de ATB-er. Met andere woorden; een pittig maar bijzonder afwisselend parcours met veel tracks.

De toertocht heeft 2 afstanden: 30 en 40 kilometer. Deze zullen dit jaar voor het eerst onder de NTFU vlag verreden worden. Inschrijfgeld bedraagt 3 euro.

De start en finish is dit jaar voor het eerst bij Camping De Eelerberg. Op de dag zelf zullen de aanwijsborden u naar de inschrijving wijzen. De inschrijving is vanaf 9.00 uur tot 10.30 uur. Parkeer ruimte is er genoeg. Tevens is er gelegenheid om uw fiets af te spuiten!

Op zondag is de grote wedstrijd, deze wedstrijd die onder de vlag van de KNWU verreden zal worden. De start is om 10.00 uur. In één start zullen de mountainbikers voor de 20 km en de 40 km weggeschoten worden. Er zijn prijzen te verdelen voor de eerst aankomende, zowel de dames als de heren.

Er is ook een selectieve ronde uitgezet over 10 km. Deze startplaats is hier aan de Sanatoriumlaan nummer 8 te Hellendoorn waar tevens voldoende parkeergelegenheid is.

Vooraf inschrijven is goedkoper en dit kan via www.inschrijven.nl. Wilt u meer informatie kijk dan nog even op www.absportsadventures.nl of bel met 0546-567454

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *