Gemeente Raalte geeft minima bijdrage van vijftig euro

geld.jpgRAALTE – Raaltenaren die moeten rondkomen van een inkomen tot 115 procent van de bijstandsnorm ontvangen dit jaar van de gemeente Raalte een extra bijdrage van vijftig euro.

Ondanks pogingen van Rijk en gemeente om de positie van mensen met een laag inkomen te verbeteren, blijft de positie van deze mensen kwetsbaar. Daarom heeft de Tweede Kamer voor dit jaar de gemeentes verzocht om middelen beschikbaar te stellen voor een eenmalige uitkering. De gemeente Raalte ondersteunt de wens van de Tweede Kamer deze extra bijdrage te laten gelden voor mensen met een inkomen tot 115 procent van de bijstandsnorm.

Naar schatting leven ongeveer 1100 huishoudens in Raalte van een inkomen tot 115 procent van de bijstandsnorm. De huishoudens die ingeschreven staan bij de gemeente Raalte ontvangen rond 21 november een brief over het extraatje. Mogelijk is er een groep die recht hebben op de vijftig euro en die nog niet bekend zijn bij de gemeente. Om zoveel mogelijk mensen te bereiken, wordt de regeling via de gemeentepagina en website onder de aandacht van de bewoners in de gemeente Raalte gebracht.

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *