WIJHE – Muziekvereniging ASMB Beatrix uit Wijhe viert in het weekend van 21 – en 22 november het 50 jarig bestaan met een spetterend muziekspektakel in sporthal de Speelbrink te Wijhe. Hoogtepunt van de festiviteiten is een optreden van de Europese topband Queenmania.
De festiviteiten van Beatrix beginnen vrijdag 21 november om 20. 00 uur met een jubileumconcert m.m.v. majorettes en minirettes, de formatie Melodie P.I.M.P. en een optreden van zangeres Fenny. Het muziekcorps zal een daverende show geven vanaf de jaren zestig t/m heden, evenals de mini-en majorettes.
Verder zal de formatie Melodie P.I.M.P optreden, zangeres Fenny en is er een verrassingact te zien. Deze avond begint om 20.00 uur (zaal open vanaf 19.15 uur) de toegang is gratis. Ook oud- en ereleden, donateurs en sponsoren zijn welkom. Zaterdagavond 22 november gaat het dak eraf met muziek uit de jaren ’70-’80 en ’90 en geeft Queenmania een optreden.
Het concert wordt professioneel opgenomen door Airplay Media en is op DVD te bestellen voor 7,50 euro, inclusief portokosten. Er zijn nog kaarten in de voorverkoop á 15 euro. Aan de zaal kosten kaarten 17,50 euro. Telefonisch kaarten reserveren: tel (06) 208 562 09. Ook zijn kaarten te koop bij Tankstation Dul, Gasterij Nijland, Cafetaria Fifty-Nine en bij Toeristinfo Wijhe,Brasserie De Oude School te Olst, Snackbar de Pomp in Heino, Annie Schulten Lederwaren en Shoeby Fashion te Raalte.
