WIJHE/BOERHAAR – De organisatie voor de jaarlijkse autorodeo moeten van de gemeente Olst-Wijhe hun opvallende reclamebord langs de Raalterweg weer weghalen. deze strobalen in vorm van een auto, moet aandacht geven voor de autordeo die op 19 april 2009 wordt gehouden. Vandaag wordt het reclamebord langs de Raalterweg weggehaald door de rakkers van de KPJ.
Voor degene die nog mee wil doen aan de autoreo in Boerhaar. De laatste inschrijfavond voor de autorodeo is overigens op donderdag 5 maart, om 20.00 uur in het clubhuis van de KPJ Boerhaar aan de Waterstraat.

tja jammer dat de kort zich er weer moet bemoeien.een zwaan verlaat zijn nest ook niet dus laat hem maar zitten waar hij zit
Er zijn duidelijke regel over reclame-uitingen! Wethouder van den Berg komt echter met een enorm zwetsverhaal om te verklaren waarom die reclame-uiting er nog staat. Een verhaal dat overigens nergens op slaat.
KPJ, gefeliciteerd met deze nieuwe actie die wederom de media volop haalt!
sander dat heb je goed,volgens mij denkt de kort dat die de koning van salland is met zijn gezuurpruim altijd. nu ook weer volgens hem zou de wethouder beter kunnen opstappen om iets waar bijna niemand zich aan ergert of last van heeft en er toch maar tijdelijk staat. veel mensen vinden het zelfs wel mooi ieder jaar.en hij zegt ook dat het de gemeenschap onnodig veel kost maar dat valt reuze mee als je het vergelijkt met hem.