OLST – De Olster Modelbouw Club organiseert dit weekend voor de 15e keer hun jaarlijkse vaarweeekend. Vandaag lieten een hoop modelbouwbouwers hun modellen op schaal tonen, en werd er al behoorlijk veel gevaren op de Kotrickvijver in Olst.
De organisatoren waren goed te spreken over het zonnige weer van vandaag. “Dit jaar zit alles mee, vorig jaar hadden we last van reigers bij de vijver, of hadden we heel veel regen. Dit jaar lijkt alles prima te verlopen”. Ook de kinderen genoten prima van de activiteiten in en rond de vijver.
Vanavond tegen 21:00 uur staat er verlicht varen op het programma. Zondag is er tegen 10.00 uur tevens weer volop activiteiten aan de Kotrickvijver. De entree is het hele weekend gratis.






















