RAALTE – Brandweer Raalte is er maar druk mee. Vanochtend rond kwart over tien en even voor elf uur werden de lieden al uit het zonnetje geroepen. Tegen kwart over vier vanmiddag was het nogmaals raak. Een nog niet verholpen storing in de meldingsinstallatie bleek wederom de oorzaak.
Na een controle in het pand van de VMBO-afdeling van het Carmel College, werd al snel duidelijk dat het deze keer wederom een stroring betrof, en niet daadwerkelijk brand. Vervolgens werd er in het warme zomer zonnetje gewacht op enkele medewerkers van de school, die voor de verdere afhandeling moesten zorgen.
Hierna kon men met de tankautospuit weer terugkeren richting kazerne. Deze wagen is overigens sinds kort voorzien van het nieuwe ‘roepnummer’ welke in heel Nederland nu van kracht zijn. Uit dit nummer zijn de regio, gemeente en type voertuig direct te halen. Hierdoor zal het voortaan niet meer mogelijk zijn dat twee voertuigen dezelfde naam krijgen.



