Informatiebijeenkomst voor bewoners Het Erf Raalte

RaalteRAALTE – Maandag 24 augustus is er in het gemeentehuis een bijeenkomst voor bewoners uit de omgeving van Het Erf in Raalte. De bijeenkomst heeft als onderwerp de wadi’s die in die omgeving aangelegd worden.

In de gemeente Raalte wordt al sinds enkele jaren regenwater geïnfiltreerd in zogenaamde wadi’s. Bij Het Erf worden twee wadi’s in grasvelden aangelegd. Daar wordt regenwater naar toe geleid dat op de daken van nabij gelegen bedrijven valt.

Dit heeft drie voordelen:
1. Het riool wordt tijdens hevige regenval minder belast;
2. Er gaat minder water naar de rioolwaterzuivering;
3. Het gaat verdroging van de bodem tegen.

De plannen zijn al eerder aan de omwonenden bekend gemaakt. Naar aanleiding van een aantal reacties van bewoners zijn de plannen enigszins aangepast. De bewoners zijn per brief uitgenodigd voor de bijeenkomst. Tijdens de bijeenkomst kunnen zij hun reactie geven op de veranderde plannen.

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *