RAALTE – De gemeente Raalte heeft afgelopen dinsdag, samen met de politie team Salland en de belastingdienst, een controle uitgevoerd bij twee vakantieparken in de gemeente.
Het gaat om parken in Heino en Luttenberg. Het doel van deze handhavingsactie was, samen alle relevante aspecten in één controle te bundelen. Tijdens de handhavingsactie is onder andere gecontroleerd op aspecten als permanente bewoning, (brand)veiligheid, illegale bouw, woningbezit, belastingschuld etc..
Slechts enkele overtredingen
De actie van afgelopen dinsdag kan samengevat worden als een effectieve controle. De samenwerking van gemeente, belastingdienst en politie levert meer inzicht op dan tijdens aparte controles bereikt kan worden. Op de vakantieparken zijn enkele gevallen van illegale bouw, bewoning en bebouwing geconstateerd. De gemeente is tevreden met deze resultaten. De vakantieparken hebben alle medewerking verleend en houden zich over het algemeen goed aan de regels.