Prins Boet de Eerste regeert over Heinose Stoppersgat - Foto: Eigen foto
Foto: Eigen foto

Prins Boet de Eerste regeert over Heinose Stoppersgat

HEINO – Rond de klok van elf uur was er afgelopen zaterdagavond dan eindelijk witte rook. Heino was wekenlang in de ban van ‘De Verlosser’, maar tijdens de prinswisseling van carnavalsvereniging de Sökkestoppers werd het verlossende woord gesproken.

Prins Boet de Eerste (Rudi Buitenkamp) zal tijdens het 44-jarig bestaan van de Sökkestoppers regeren over het Stoppersgat. Hij wordt bijgestaan door Adjudant Bef (Martin Bekkink)

De nieuwe Prins was voor velen een grote verrassing, want Buitenkamp had net zijn afscheid bij de Raad van Elf aangekondigd en was toegetreden tot de Stopnoad’n, de club van oud-prinsen en –raadsleden. De goed bezochte prinswisseling was uiteraard het hoogtepunt van de avond, waarbij verder vooral ook de optredens van de diverse dansgroepen van de Sökkestoppers in de smaak vielen.

Een mooi optreden was er zeker ook van een aantal exotische dames, die met hun prachtige verschijning de inleiding vormden voor de prinswisseling. En tevens brachten ze het thema ‘Brazilië’ naar voren. Ook de Gaägies beleefden ’s middags hun prinswisseling. De jeugdraad heeft Prins Stef I (Logtenberg) aangewezen tot haar aanvoerder voor het komende carnavalsjaar. Hij krijgt steun van Adjudant Niels (Schokker).

Foto's 2
Prins Boet de Eerste regeert over Heinose Stoppersgat - Foto: Eigen foto
Foto: Eigen foto
Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *