Speciale actie bij 12,5 jarige Liefveld Company Support - Foto: PR
Foto: PR

Speciale actie bij 12,5 jarige Liefveld Company Support

RAALTE – In 1997 begon Paul Liefveld bedrijven in Raalte met succes te benaderen met het idee hen de zorg voor de koffievoorzieningen uit handen te nemen. Binnen mum van tijd reed hij de hele regio door om koffieproducten rond te brengen bij klanten.

“Nu 12,5 jaar verder is Liefveld Company Support niet meer weg te denken als allround koffieleverancier en adviseur van koffieproducten en apparatuur voor vele bedrijven en instellingen!”.

Jubileum
Door nauwe samenwerking met koffiebrander Mocca d’Or in Zwolle, kan Liefveld Support Company topproducten met een zeer goede prijs/kwaliteitverhouding leveren. Om het 12,5 jarig jubileum te vieren, wordt een actie op poten gezet in samenwerking met Mocca d’Or.

Liefveld Company Support zal in de week van 14 t/m 19 december regelmatig te zien zijn in Raalte, rijdend in een authentieke Mocca d’Or 3 – wieler Vespa koffiemobiel. Hiermee zullen de bestellingen persoonlijk worden rondgebracht. Daarnaast zal de Vespa regelmatig in het centrum te zien zijn.

Actie
De personen die een foto van deze Mocca d’Or Vespa weten te maken, kunnen deze mailen naar info@koffiespecialist.nl tot één week na de actieperiode. De eerste 20 personen ontvangen hiervoor een dispenserdoos met 92 Earl Grey theezakjes of een dispenserdoos voor 20 x 175ml mokken Cup à Soup naar smaak! De winnaars krijgen hierover bericht.

Artikel delen:
Reacties 2

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *