Winnaars Dalfser fotowedstrijd bekend gemaakt

DalfsenDALFSEN – Vanmiddag reikte Dalfser burgemeester Elfers de prijzen uit aan de winnaars van de fotowedstrijd “Het mooiste plekje van Dalfsen”. Hij deed dit samen met mevrouw Y. Spelt van Akse Media BV.

Een jury, gevormd door college en gemeenteraad, kende de eerste plaats toe aan Rob Klute, de tweede aan André van Nieuwenhuizen en de derde plaats aan Annet Schoorlemmer. De winnende foto wordt op de voorkant van de nieuwe gemeentegids geplaatst.

De fotowedstrijd was een gezamenlijk initiatief van het gemeentebestuur van Dalfsen en de directie van Akse Media BV. Meer dan tweehonderd foto’s werden er naar de gemeente Dalfsen gestuurd.

De prijzen zijn beschikbaar gesteld door de uitgever van de gemeentegids Akse Media BV uit Den Helder. Alle foto’s die voldoen aan de gestelde voorwaarden worden in de nieuwe gemeentegids geplaatst.

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *