RAALTE – Gisteravond is Regio Salland gestart met een prijsvraag. Bij deze prijsvraag zijn kaarten te winnen voor de Pinkster Party aan de vooravond van Ribs & Blues 2010. De eerste inzender heeft inmiddels zijn kaarten al in ontvangst genomen.
Slechts enkele minuten na de start om 18:00 uur gisteravond, ontving Regio Salland de eerste inzending van Raalternaar Stefan van Riel. Hij bleek het juiste antwoord te hebben gevonden. Korte tijd na zijn inzending stond Regio Salland al voor zijn deur, om direct ‘af te rekenen’ met de trotse winnaar.
Tot 14 mei heeft u nog de kans om mee te doen met deze prijsvraag. Onder alle (andere) juiste inzenders zullen 6x twee kaarten worden verloot. Deze winnaars krijgen in het weekend van 15 mei direct persoonlijk bericht.
