Zwemdiploma’s voor leerlingen basisscholen in Raalte - Foto: Gemeente Raalte
Foto: Gemeente Raalte

Zwemdiploma’s voor leerlingen basisscholen in Raalte

RAALTE – Joris Overmars, Sven Kruk, Miranda Albers, Bjorn Aarnink, Marin Bos, Mike Wetters, Melanie Peters en Joost Luppes hebben een geweldige prestatie geleverd. Deze kinderen van de Zonnehof in Raalte hebben afgelopen woensdag afgezwommen voor C en zijn allemaal geslaagd.

Ook 80 leerlingen van de andere basisscholen hebben afgelopen dinsdag hun C-diploma gehaald en aanstaande dinsdag volgt nog een groep van 70 leerlingen.

Tijdens het diplomazwemmen moeten de leerlingen met heel veel kleding aan, allerlei zwemslagen laten zien. Daarnaast moeten ze verschillende overlevingsoefeningen doen, koprollen vanaf de kant en in het water, onder en over een mat zwemmen en nog veel meer. Kortom, een geweldige prestatie!

Op de foto staan ook juf Ineke (Bosman) en Marjo ten Brummeler (van de afdeling Sport). Zij hebben de kinderen begeleid.

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *