Leescafé met Judith Koelemeijer in Hoftheater Raalte

RaalteRAALTE – Judith Koelemeijer zal tijdens dit Leescafé ingaan op haar werk en schrijverschap. Er is volop gelegenheid vragen te stellen en te reageren. Ook zijn haar boeken te koop zodat je ze kunt laten signeren door Judith.

Van Judith Koelemeijer verscheen in 2001 de veelbesproken familiegeschiedenis Het zwijgen van Maria Zachea. Het boek werd overal geprezen om de literaire kwaliteit. Judith Koelemeijer liet zien dat ook waargebeurde verhalen zich goed lenen voor de romanvorm. Het boek werd een bestseller en won onder andere de NS Publieksprijs en het Gouden Ezelsoor voor het beste verkochte literaire debuut.

In Anna Boom, haar tweede boek, dat verscheen in 2008 en eveneens uitgroeide tot een bestseller, verkent zij opnieuw de grenzen van de literaire non-fictie. In dit boek beschrijft Koelemeijer het avontuurlijk leven van een vrouw die op 22-jarige leeftijd in 1942 op de trein stapt naar Boedapest om naar haar (getrouwde) geliefde te reizen.

Kortingsactie
Om het nog aantrekkelijker te maken biedt het Leescafé een lidmaatschap aan voor 10 euro tot het eind van 2010. Daarvoor kun je naar drie voorstellingen.

– Judith Koelemeijer – Vrijdag 1 oktober 2010 – 20.15 uur – Het zwijgen van Maria Zachea; Anna Boom – Hoftheater
– Stella Braam – Donderdag 11 november 2010 – 20.00 uur – Thema Nederland leest – Kulturhus Raalte
– Anton Valens – Maandag 15 november 2010 – 20.00 uur – Meester in de Hygiëne, Dweiloorlog – Podium Heino

Leden van het Leescafé kunnen de lezing gratis bezoeken, introducés betalen 5 euro, niet-leden betalen 7,50 euro en jongeren tot 18 jaar betalen 3,50 euro per keer. Kaarten kopen of reserveren kan bij de vestigingen van de Bibliotheek Raalte, g.westinga@bibliotheekraalte.nl of 0572-363637. Kaarten kopen of lid worden van het Leescafé kan aan de zaal. Meer informatie: www.bibliotheekraalte.nl.

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *