Sanne Wallis de Vries nu nog te zien in Hoftheater Raalte - Foto: PR
Foto: PR

Sanne Wallis de Vries nu nog te zien in Hoftheater Raalte

RAALTE – De cabaretière Sanne Wallis de Vries treedt op zaterdag 5 februari op in het hoftheater in Raalte. Kaka Passa is een van de laatste shows waarmee zij door het land toert.

De comédienne heeft besloten om na deze humoristische show voorlopig niet weer een tournee te maken. Er zijn nog enkele kaarten te koop voor deze voorstelling.

Voorlopige stop
De cabaretière heeft twee dochtertjes die nog zo jong zijn dat ze hun moeder nog veel om zich heen nodig hebben. Daardoor voelde Sanne zich de laatste tijd bezwaard als ze de huisdeur achter zich dicht sloot voor een optreden ergens in het land. In een interview met de Leeuwarder Courant licht Sanne Wallis de Vries toe: ”Het podium is niet meer zo heilig. Mijn gezin is nu het centrum van mijn leven.”

De solocabaretière heeft tot nu toe vijf cabaretvoorstellingen gemaakt waarvan Sop, Zin, Stuk en Best op de televisie waren te zien. Daarnaast bracht zij in het satirische televisieprogramma Kopspijkers vele typetjes tot leven. Ook in de satirische programma’s Koefnoen en in Van Zon op Zaterdag speelde zij verschillende typetjes die op de lachspieren werkten.

Kaka Passa
In Kaka Passa worden vier generaties vrouwen geportretteerd. Door de taal wordt duidelijk om welke generatie het gaat. Door haar scherpe teksten en maatschappijkritische blik bewandelt Sanne ook in deze show weer vele nieuwe wegen. De vragen die zij stelt: ‘Weet je wat mannen kunnen doen?’,’Is het zondig om achterom te kijken?’ en ‘Weet je hoeveel soorten vrouwen er zijn?’ zijn de rode draad in dit avondvullende programma.

Sanne Wallis de Vries is op zaterdag 5 februari om 20:15 uur te zien in het Hoftheater te Raalte. Kaarten kosten € 18,00. Er zijn nog enkele kaarten te koop via de VVV/ANWB Raalte (Varkensmarkt 8, tel 0572-352406).

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *