Stöppelhaene Raalte zoekt Oogstkoningin voor 60e editie - Foto: PR
Foto: PR

Stöppelhaene Raalte zoekt Oogstkoningin voor 60e editie

RAALTE – “Word jij de Oogstkoningin of hofdame tijdens de zestigste Stöppelhaene?” Die vraag stelt de Commissie Oogstkoningin van Stichting Stöppelhaene aan alle inwoonsters van de gemeente Raalte en omstreken. De oogstkoningin en haar twee hofdames zijn elk jaar het boegbeeld van de Stöppelhaene, die dit jaar haar zestigste editie beleeft.

Het hoffelijk gezelschap bezoekt tijdens het vijf dagen durende Stöppelhaenefeest diverse activiteiten zoals cabaretavond, oogstcorso, boerendag en de oogstdankmis. Ook worden er bezoeken gebracht aan diverse zorginstellingen in Salland. De commissie zoekt enthousiaste kandidaten.

“Ben je representatief, heb je een binding met Raalte, houd je van gezelligheid en wil je Stöppelhaene van een andere kant meemaken? Kun je deze vragen met ‘ja’ beantwoorden, twijfel dan niet en meld je aan”, zo verwoordt de commissie de ‘eisen’ die aan de dames worden gesteld.

Geweldige ervaring
Volgens de commissie kunnen de Oogstkoningin en de hofdames elk jaar weer terugzien op een geslaagd feest. “De voorgangers van het gezelschap vonden het telkens een geweldige ervaring, die ze niet gauw vergeten. En wie wil niet kunnen zeggen: ik was oogstkoningin of hofdame tijdens de zestigste Stoppelhaene?”

De zestigste editie van Stöppelhaene vindt dit jaar plaats van woensdag 24 tot en met zondag 28 augustus. Belangstellenden kunnen zich tot en met 4 maart opgeven bij: Esther Ouwerkerk, tel. (0572) 35 25 85 of estherouwerkerk@hotmail.com en Sylvia Koolhof, tel. 0572 35 57 34 of sylviakoolhof@hetnet.nl. De gesprekken met de kandidaten die zich aanmelden, vinden plaats in de eerste weken van maart.

Lees meer artikelen over:
Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *