RAALTE – De Nationale Sport Week staat weer voor de deur. In de periode van 18 tot en met 21 april 2011 doet Carmel College Salland actief mee met de Sport Week. Veel sportorganisaties leveren een actieve bijdrage aan het uitgebreide programma deze week.
Vier dagen lang is er een sportprogramma voor leerlingen en medewerkers. Zo krijgen leerlingen onder schooltijd sportclinics aangeboden van AV Salland, Carmel Handbal school, De Oostdobbers, Lifestyle XL (met de clinics Sh’bam en Bodycombat) , SCAS Voetbal en kunnen ze dansen en fitnessen bij MultiMoveZ in sportcentrum Tijenraan.
Tijdens de schoolpauzes is er volop gelegenheid om te sporten. In de middagpauze kunnen leerlingen en medewerkers van Carmel College Salland ook meedoen met het lunchwandelen. Op het schoolplein staat een echte pannakooi, op het boardingveld kan streetsoccer gespeeld worden en er is gelegenheid om te basketballen en te tafeltennissen. Het hekwerk van de pannakooi en het boardingveld is beschikbaar gesteld door Bouwbedrijf Meijer en Reko Raalte.
Carmel College Salland hecht veel waarde aan het bevorderen van bewegen en het ‘zich eigen maken’ van een gezonde leefstijl. Meedoen met de Nationale Sport Week is één van de activiteiten die Carmel College Salland gebruikt om hier extra aandacht aan te besteden.
