RAALTE – Een hoogwerker van brandweer Zwolle is vanmiddag even na 16 uur ingezet bij een woning aan de Dumbarstraat in Raalte. Een man moest voor opname naar het ziekenhuis, maar ambulancebroeders lukte het niet de persoon via de trap naar beneden te halen.
Hierom werd er de hulp ingeroepen van de hoogwerker van de brandweer Zwolle. Na het opstellen voor de woning, kon de persoon op een brancard via het raam op het bakje van de hoogwerker geplaatst worden. Op de grond aangekomen kon de man per ambulance worden vervoerd naar het ziekenhuis.












wel raar om je vader zo te zien
Ja zus was een zware middag/avond,
ter info patient mocht niet verticaal de trap af, vandaar deze oplossing
Hey Martine, Sterkte!
Het zal inderdaad raar en rot voelen om jouw eigen vader zo verplaatst te zien worden.
Ik heb het keer gezien met mijn buurman, die moest ook recht verplaatst worden maar dat is inderdaad vreemd om te zien.
Sterkte er nog mee!
Snap niet waarom dit als nieuws geplaatst wordt 😡
Het heeft een medische oorzaak en het is geen wereldnieuws, dit gebeurt dagelijks
Dit is in de ogen van de famillie pure ramptoerisme.
Sterkte aan deze man en zijn famillie
Geachte ‘Lezer’,
Als u onze site bekijkt voor wereld nieuws, heeft u het doel van onze site niet echt begrepen.
Als dit in de ogen van de familie ramptoerisme zou zijn kan de familie gerust contact met ons opnemen. In het contact met hen is dat vooralsnog niet gebleken.
ik had wel netter gevonden van de fotograaf gevraagd had of hij foto’s mocht maken.
maar hoeveel mensen niet achter een brandweerauto aangaan zijn nog groter ramptoeristen
En als je een in een nette mail vraagt om de foto’s word er niet gereageerd.
Das nu jammer.
Beste John,
Op voornamelijk dergelijke vragen proberen we (uiteraard) altijd vlot te antwoorden. Ook in dit geval hadden wij gereageerd op je vraag om de foto’s. Helaas had je kennelijk een typfout gemaakt bij het invullen van je emailadres in het contactformulier. Onze reactie kwam dus daardoor helaas niet in jou mailbox terecht. We zullen dadelijk de reactie opnieuw mailen, nu naar het mailadres dat je bij je reactie zojuist gebruikte.
Met vriendelijke groet,
Pim Haarsma
Sorry RS,
had inderdaad type fout gemaakt in ons e- mail adres