Aspergediner in ’t HoogeHuus in Heino - Foto: Eigen foto
Foto: Eigen foto

Aspergediner in ’t HoogeHuus in Heino

HEINO – Geniet van het witte goud in ’t HoogeHuus aan de Zwolseweg 71a in Heino op vrijdag 13 mei tijdens het jaarlijkse aspergediner. Het populaire diner bestaat uit diverse varianten van de asperge. Alle belangstellenden zijn van harte welkom.

De ontvangst is om 15.00 uur met koffie en thee. Vervolgens krijgt u een demonstratie van de bereiding van een aspergeamuse door onze kok dhr. J. Koezen. Om 16.00 uur start de film over de asperge ‘Koningin der groenten’ onder het genot van een drankje en een amuse. Voor het diner is er gelegenheid voor een korte wandeling over het terrein. Het aspergediner met live muziek begint vervolgens om 17.30 uur.

Reserveer nu een tafeltje en geniet van de asperges tijdens het 3-gangenmenu van topkwaliteit. De prijs (incl. diner, excl. drankjes) voor het gehele programma is voor GGG-leden € 20 p.p en niet GGG-leden € 29,95 p.p.

Artikel delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *