RAALTE – De originele woonwagen uit de legendarische kinderserie Pipo de Clown zal tweede paasdag te zien zijn op het terrein van het Historisch Festival Raalte. Voor kinderen is de oude woonwagen ongetwijfeld nieuw maar voor hun ouders en grootouders onvervalst jeugdsentiment.
Middeleeuws kampement nog groter bij Historisch Festival
RAALTE – Het grote Middeleeuws Kampement tijdens het tiende Historisch Festival Raalte op Tweede Paasdag wordt nog omvangrijker dan de organisatoren al hadden gepland; vanuit Zwolle komt nu ook de groep ‘Fronti Nulla Fides’ op 25 april naar manege de Hoge Weg om te laten zien hoe rond 1475 handelaren, ambachtslieden, huurlingen en reizigers in deze Hanzestad leefden en werkten.
Klassieke motoren naar Historisch Festival in Raalte
RAALTE – Tientallen klassieke motoren zullen op tweede Paasdag (25 april) op het evenemententerrein van het Historisch Festival Raalte 2011 bij manege de Hooge Weg te bewonderen zijn. Motorclub de Klassieker uit Harfsen gebruikt het Raalter festival namelijk als rustpunt tijdens de speciale Tornadorit.
Summit Montage hoofdsponsor Historisch Festival Raalte
RAALTE – Het Historisch Festival Raalte heeft een nieuwe hoofdsponsor; Summit Montage BV aan de Heesweg van Frank Ruiter. ‟Als Raalter bedrijf vind ik het belangrijk om een bijdrage te leveren aan cultuur en historie in de eigen woonplaats,‟ zo motiveert de boomlange Ruiter zijn stevige steun aan het tiende festival op Tweede Paasdag (25 april) in en rond manege de Hooge Weg in Raalte.



